Sklep czynny 24h : kliknij zakładkę menu Sklep>Dostawy

E3: Pakiet EMX-NEMX

5 857,41 

In stock

Pakiet ten zawiera zarówno oprogramowanie E3: EMX, jak i E3: NEMX dla osób, które muszą przetwarzać zarówno pocztę elektroniczną, jak i sieciowe formaty poczty elektronicznej.

Buy it now
EAN: 2000000002613
SKU: E3EMX-NEMX-PARABEN

E3: EMX – Realnie zbadaj setki formatów e-mail, w tym Outlook (PST i OST), Thunderbird, Outlook Express, Windows Mail i inne. Możesz analizować nagłówki wiadomości, treści i załączniki; odzyskać e-mail usunięty z usuniętych elementów (usunięty / usunięty); a nawet eksportować do PST i innych formatów.

Paraben EMX jest siłą, z którą należy się liczyć
Od 2002 roku zapewnia kompleksową obsługę
archiwum e-mail za niską cenę innych narzędzi. E3: EMX pozwala analizować nagłówki wiadomości, treści i załączniki. E3: EMX nie tylko odzyskuje wiadomości e-mail w usuniętych folderach; odzyskuje e-mail usunięty z usuniętych elementów (usunięty / usunięty). E3: EMX to wiodące w branży narzędzie do badania poczty e-mail, które jest łatwe w użyciu dla każdego. Analizuj wiadomości e-mail od stóp do głów, w tym szczegółowe sortowanie i analizę załączników. E3: EMX obsługuje wszystkie główne typy wiadomości e-mail, które są przechowywane na komputerach lokalnych do analizy, raportowania i eksportowania / konwersji.

Analiza poczty e-mail
E3: EMX zapewnia obsługę kilkunastu typów archiwów e-mail, wszystkie z łatwymi w użyciu opcjami i automatycznym usuwaniem odzyskiwania danych:
Microsoft Outlook (PST i OST), Microsoft Outlook Express, Poczta e-mail w systemie Windows, The-Bat!, America Online (AOL), Mozilla Thunderbird, Eudora, Pliki e-mail (EML), Baza danych Maildir, 750+ formatów Mime, Microsoft

E3: EMX obsługuje najpopularniejsze formaty poczty Microsoft; który zawiera pliki PST poprzez wersje 2016 i pliki OST.
Eksport

E3: EMX umożliwia eksportowanie dowolnych przetworzonych danych w dowolnym z następujących formatów: .PST, .EML, .MSG, .EMX.
Badawczy

E3: EMX ma potężną wyszukiwarkę, która pozwala na szybkie odpowiedzi. Opcje wyszukiwania obejmują także wyrażenia boolowskie.

E3: NEMX – Network Email Examiner może przetwarzać dane z archiwów poczty elektronicznej Exchange (EDB), Lotus Notes (NSF) i GroupWise. Może również wykonywać badania kryminalistyczne, eDiscovery lub eksportować dane do innych formatów e-mail. Nie ma ograniczeń co do ilości danych, które możesz przetwarzać.

NEMX Paraben, jest standardem w analizowaniu sieciowych archiwów poczty
NEMX Paraben jest standardem w analizowaniu sieciowych archiwów poczty e-mail od 2002 r. Filtrowanie milionów wiadomości i wysyłanie wyników do plików PST w celu sprawdzenia przez klientów i doradców, stało się powszechnym zadaniem dla spec, ekspertów eDiscovery i personelu bezpieczeństwa IT w całym świecie.

E3: NEMX ułatwia przesiewanie setek gigabajtów wiadomości e-mail. Niezależnie od tego, czy badasz Microsoft Exchange, Lotus Notes czy Novell GroupWise, Twoja praca stała się łatwiejsza dzięki E3: NEMX.

Analiza poczty e-mail
E3: NEMX zapewnia wszechstronne silniki do testowania poczty e-mail dla plików MS Exchange, Lotus Notes i GroupWise. E3: NEMX może pracować z przywróconymi danymi lub danymi offline z serwera.

Uszkodzone dane
E3: NEMX został zaprojektowany, aby radzić sobie z różnorodnymi problemami wynikającymi z przywracania danych z różnych nośników pamięci. Wbudowane narzędzie to nasze własne, niestandardowe narzędzie do naprawy plików, które pozwala odzyskać najwięcej wiadomości e-mail podczas przetwarzania archiwum.

Eksport
Podczas przetwarzania za pomocą archiwów e-mailowych chcesz mieć łatwy proces otwierania archiwum i wyciągania potrzebnych danych do formularza, z którego może korzystać Twój zespół. E3: NEMX umożliwia przetwarzanie i eksportowanie do pliku PST z dowolnego typu obsługiwanych archiwów.
Obsługiwane wiele archiwów

E3: NEMX obsługuje więcej wersji archiwum poczty elektronicznej niż inne narzędzia. przejdziesz przez dane e-mail dzięki szybkiemu silnikowi.
Obsługuje Microsoft Exchange 5.0, 5.5, 2000, 2003, 2007, 2010, 2013, 2016 (.EDB)
Lotus Notes 4.0, 5.0, 6.0, 8, 8.5, 9.0 (.NSF)
GroupWise do 2014 roku

Każdy zakup E3: EMX-NEMX zawiera:
– Silniki EMX
– Silniki NEMX
– SMS 1 rok

Twoja niestandardowa treść trafia tutaj. Możesz dodać treść dla pojedynczego produktu

Customers reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

blank

Search for products

Back to Top