Od 2001 r. Paraben jest fundamentem rozwiązań dla urządzeń mobilnych, smartfonów, poczty elektronicznej i systemów gier kryminalistycznych. Paraben opracowuje nowe metody radzenia sobie z dowodami cyfrowymi. Paraben koncentruje się na mobilności, doprowadziła do wielu innych obszarów innowacji, w tym badań i rozwoju Internetu przedmiotów (IoT) z Forensics of EverythingTM (FoE). Paraben obsługuje logiczne i fizyczne obrazy za pomocą urządzeń mobilnych i obsługuje 100% smartfonów na rynku. Ponadto Paraben może dodać do istniejącego arsenału za pomocą specjalistycznych narzędzi do unikalnych danych, takich jak sieciowe serwery poczty elektronicznej, lokalne archiwa poczty elektronicznej, dane związane z Internetem i systemami gier. Paraben zapewnia oprogramowanie z ujednoliconą wizją i interfejsem do obsługi wszystkich typów danych cyfrowych. Od początku do końca, Paraben oferuje rozwiązania, które mogą budować nowe możliwości w każdym dochodzeniu cyfrowym.
Pani Schroader jest liderem w dziedzinie informatyki śledczej od ponad dwudziestu lat. W tym czasie opracowała i prowadziła liczne kursy dla kryminalistyki komputerowej specjalizującej się w dziedzinie kryminalistyki bezprzewodowej, technologii mobilnych, analizy i ekstrakcji wiadomości e-mail, a także kryminalistyki sieci. Pani Schroader jest także poszukiwanym mówcą, ekspertem i występowała w NBC Nightly News innych krajowych i międzynarodowych mediach.
Pani Schroader ma bogate doświadczenie w kontaktach z szeroką gamą śledczych, od federalnych, stanowych, lokalnych i korporacyjnych. Dzięki agresywnemu harmonogramowi rozwoju, pani Schroader kontynuuje wprowadzanie nowych i ekscytujących technologii do społeczności kryminalistycznej na całym świecie i zajmuje się wspieraniem badaczy poprzez nowe technologie i usługi szkoleniowe, które są dostarczane przez Paraben Corporation. Pani Schroader jest zaangażowana w wiele różnych organizacji zajmujących się badaniami komputerowymi, w tym Instytut Informatyki Sądowej (ICFP), HTCIA i HTCC.

Globalne osiągnięcie ‘małej kobiety’

Views: 565