Kryminalistyka cyfrowa to rozwijająca się dziedzina, w której można znaleźć dowody na komputerach, telefonach komórkowych i prawie każdym urządzeniu elektronicznym. W Paraben oferujemy szkolenia z zakresu kryminalistyki mobilnej i programy szkoleniowe z kryminalistyki cyfrowej dla studentów i osób indywidualnych. Oferujemy również różnorodne kursy od poziomu podstawowego do bardziej zaawansowanych. Każdy kurs obejmuje wykłady, laboratoria i testy w celu uzyskania certyfikatu dołączonego do kursu. Studenci, którzy chcą wejść do kryminalistyki cyfrowej, mają specjalną opcję Student dostępną z Paraben.

blank
blank
blank
blank

Szkolenie personalne

Nashville w stanie Tennessee jest głównym miejscem szkoleń indywidualnych firmy Paraben. Nashville to idealne miejsce na szkolenie z łatwymi opcjami transportu samochodem lub samolotem na trening. Jako główna lokalizacja walk Southwest Airlines i szkolenia są przystępne cenowo i łatwo znaleźć harmonogram, który pasuje do czasu trwania kursu. Wiadomo, że Tennesee jest nie tylko centralnie położone, ale oferuje różnorodne zajęcia, które zajmują czas po zajęciach. Podstawowym hotelem szkoleniowym jest Marriott Vanderbilt, który jest dogodnie zlokalizowany w stosunku do lotniska. Dzięki dostępnym pakietom szkoleń z hotelem możesz wziąć udział w tym 4-dniowym kursie za mniej niż 3000 USD. To świetny sposób na podniesienie swoich umiejętności kryminalistyki mobilnej i zdobycie po drodze nowego narzędzia.

Nashville Marriott Vanderbilt

2555 West End Ave, Nashville, TN 37203

Godziny otwarcia Pn-Pt 8:00-18:00 Sob 8:00-15:00 (wschodnia strefa czasowa)

Tel. 1.801.796.0944 (USA)

blank

Amber Schroader, instruktor

Osobistym instruktorem jest lider branży i wybitna programista z dziedzin wysokospecjalistycznych Amber Schroader. W ciągu ostatnich trzech dekad pani Schroader była i jest siłą napędową innowacji w cyfrowej kryminalistyce. Pani Schroader opracowała wiele programów, kursów i poradników w zakresie odzyskiwania danych ze smartfonów, dysków twardych komputerów, chmury, poczty e-mail i systemów do gier. Pani Schroader opracowała protokoły dotyczące przejmowania i przetwarzania dowodów cyfrowych, z których korzysta wiele organizacji na całym świecie. Pani Schroader ukuła koncepcję „360-stopniowego podejścia do cyfrowej kryminalistyki” oraz „Forensics of Everything-FoE”, skupiając się na unikalnych problemach w dowodach cyfrowych i rozwiązaniach. Pani Schroader wywarła ogromny wpływ na branżę, nalegając na całościowe rozważenie dowodów cyfrowych. Jako autorka podstawowego programu nauczania, Amber umieściła swoją pasję do urządzeń mobilnych w kursie Mobile Fast Track. Prowadzenie kursu z mnóstwem laboratoriów i wykładów, aby upewnić się, że omówiono podstawowe zrozumienie procesów.

Logowanie do Akademii

Views: 19

0

Search for products

Back to Top