Sklep czynny 24h : kliknij zakładkę menu Sklep>Dostawy
Reviews (3)

E3:U – Lic. na oprogramowanie

24 854,43 

In stock

E3:Universal – licencja na oprogramowanie

KOMPLEKSOWE CYFROWE PRZETWARZANIE DANYCH

E3 jest łatwe – wydajne – skuteczne Nie daj się złapać w narzędzia, którymi nie można zarządzać. Platforma E3 umożliwia szybkie przetwarzanie wszystkich rodzajów dowodów cyfrowych dzięki łatwemu interfejsowi, wydajnym silnikom i efektywnemu przepływowi pracy.

Podczas korzystania z E3 nie ma granic dla dowodów cyfrowych: Universal, możesz nim przetwarzać dane systemu plików / dysku twardego, dane smartfonu/telefonu komórkowego.

Możliwość posiadania jednego zunifikowanego interfejsu kontroli nad procesem ma kluczowe znaczenie dla wydajności i spójności. Oszczędzaj czas, nie przełączając się między narzędziami i ujednolicając dane.

Buy it now
EAN: 2000000000152
SKU: E3U
E3:Universal to kompleksowe rozwiązanie DFIR, które może pracować za pośrednictwem WSZYSTKICH typów danych cyfrowych: komputerów, poczty e-mail, danych internetowych, smartfonów, urządzeń IoT i danych w chmurze. E3: Univeral jest wyposażony w wielopoziomowy system recenzji, dzięki czemu wiele osób w Twojej organizacji może przeglądać zebrane dane.

Każdy zakup E3:Universal obejmuje:

E3: Uniwersalne oprogramowanie

Silniki P2C

DS Engine

Silniki IoT

Chip Dump i silnik JTAG

Imager logiczny

Imager fizyczny

Analiza w chmurze

E3:Przeglądarka

Pobieranie licencji DP2C

Oprogramowanie P2X Pro

Link2

Zestaw i akcesoriów E3 Toolbox

Szkolenie elektroniczne w zakresie certyfikacji DSMO i P2CO

1 rok SMS na wszystkie programy

Waga1 kg

Twoja niestandardowa treść trafia tutaj. Możesz dodać treść dla pojedynczego produktu

Customers reviews

Reviews (3)
 1. Alan (zweryfikowany)

  Zarówno podczas wstępnej prezentacji demonstracyjnej z Kevinem Fischerem, jak i podczas testowania E3 przy kilku moich bieżących sprawach badawczych, mogłem dość szybko zobaczyć zdolność E3 do analizowania i analizowania artefaktów innych niż niektóre inne narzędzia, których używam .

  Ponadto funkcje e-mailowe E3 są zdecydowanie lepsze niż wiele innych narzędzi dostępnych na rynku. Z pewnością widzę mocne uzasadnienie biznesowe dla naszego sklepu, aby dodać E3 do naszego zestawu narzędzi. Pierwszą rzeczą, którą muszę najpierw zrobić, jest uaktualnienie mojego „egzaminacyjnego” komputera egzaminacyjnego, ponieważ wydawało mi się, że „biegnie” nieco wolniej, gdy korzystałem z E3. . . bez wątpienia ze względu na to, że jest to starszy laptop.

  Punktem kulminacyjnym dla mnie było zobaczenie różnych sposobów wyświetlania wyników E3 po zakończeniu zadań analizy treści. Możliwość drążenia i rozwijania artefaktów i zdarzeń była łatwa i bezproblemowa.

  Alan

 2. Ira Victor, GIAC G2700 GCFA GPCI GSEC ISACA CGEIT CRISC Główny analityk kryminalistyczny

  Główny analityk kryminalistycznyPracuję w sektorze prywatnym, robię DFIR i mam same dobre doświadczenia z platformą E3. Paraben ma znakomite wsparcie techniczne i sprzedażowe, a ja zawsze otrzymywałem najlepszą obsługę w kontaktach z nimi. Ich wsparcie techniczne jest naprawdę doświadczone w kryminalistyce i udziela porad w świecie rzeczywistym. Oferują bezpłatną wersję próbną, co sprawia, że ​​jest to przyjemne, więc możesz wypróbować przed zakupem.

  Ira Victor, GIAC G2700 GCFA GPCI GSEC ISACA CGEIT CRISC Główny analityk kryminalistyczny

 3. Tylera HatchaDFI Forensics

  Paraben’s E3 Universal był kluczowy dla moich dociekań. Możliwość zdalnego zobrazowania maszyny nie tylko zaoszczędziła czas i pieniądze, ale także pozwoliła nam szybko opanować incydent. E3 Universal ma łatwy w użyciu interfejs wspomagany darmowymi szkoleniami i niesamowitym wsparciem, które zapewnia Paraben, a przejście na to wszechstronne narzędzie było dziecinnie proste. Gorąco polecam Paraben dla wszystkich Twoich cyfrowych potrzeb kryminalistycznych.

  Tylera HatchaDFI Forensics

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

blank

Customers also bought

blankblank
Top !
EAN: 2000000003160
UFK3

UFK3 - Laptop z E3: Universal

38 423,73 
UNIWERSALNY ZESTAW POLOWY-UFKKOMPLEKSOWE CYFROWE PRZETWARZANIE DANYCHE3
blank
Top !
EAN: 2000000003108
E3:U-SUB
Categories:

E3: Universal, odnowa subskrypcji

4 518,58 
Subskrypcja E3 - Odnowienia są przeznaczone dla

Search for products

Back to Top