Sklep czynny 24h : kliknij zakładkę menu Sklep>Dostawy

E3: Universal, odnowa subskrypcji

4 518,58 

In stock

Subskrypcja E3 – Odnowienia są przeznaczone dla istniejących klientów, którzy chcą odnowić swoją roczną subskrypcję. Wybierz z listy typ licencji i użyj adresu e-mail powiązanego z licencją E3. Po otrzymaniu zamówienia zostanie przetworzone i zostaniesz poinformowany, że licencja jest aktualna.

Wszystkie odnowienia subskrypcji obowiązują od daty wygaśnięcia przez 12 miesięcy od tej daty.

KOMPLEKSOWE CYFROWE PRZETWARZANIE DANYCH

E3 jest łatwe – wydajne – skuteczne Nie daj się złapać w narzędzia, którymi nie można zarządzać. Platforma E3 umożliwia szybkie przetwarzanie wszystkich rodzajów dowodów cyfrowych dzięki łatwemu interfejsowi, wydajnym silnikom i efektywnemu przepływowi pracy.

Po zalogowaniu prześlij kopie lub skan licencji...

Buy it now
E3: Universal złamał granice dowodów cyfrowych
Dzięki możliwości przetwarzania dowolnych danych cyfrowych
E3: U naprawdę opanujesz trzy strony cyfrowego trójkąta z danymi systemu plików / dysku twardego, danymi smartfona / telefonu komórkowego i nowymi pojawiającymi się danymi IoT. Dla każdego laboratorium lub organizacji zdolność do posiadania jednego zunifikowanego interfejsu i kontroli nad procesem ma kluczowe znaczenie dla wydajności i spójności.

Auto-badanie
Ustaw i odejdź. Wszyscy mamy wiele zadań, które wykonujemy przy każdym badaniu i musimy wykonywać te zadania i obserwować ekran, podczas gdy procesy mogą być nużące. Dzięki E3: U Auto-Exam możesz ustawić potrzebne funkcje i zautomatyzować przetwarzanie swoich dowodów. Nie musisz czekać na każdy krok przetwarzania, po prostu ustaw je wszystkie i odejdź.

Wielordzeniowy
Moc maszyny może być naprawdę wykorzystana z E3: U i jej zdolnością do wątkowania wszystkich części procesu badania. Czekając na przetworzenie obrazu dysku twardego, możesz natychmiast rozpocząć pracę nad zakupem smartfona. Żaden twój czas nie jest marnowany i żadna moc twojej maszyny nie jest zmarnowana.

Badawczy
E3: U ma ogromną liczbę opcji wyszukiwania. Zapewniamy najwyższą elastyczność dzięki bardzo regulowanym parametrom. Mamy unikalny zestaw parametrów dla prawie każdego rodzaju dowodów.

Raporty
Raportowanie może być jedną z najważniejszych części każdego narzędzia, ponieważ jest to produkt końcowy, który jest przedstawiany jako reprezentacja wszystkich ciężkich prac egzaminacyjnych. Mając to na uwadze, E3: U włączył nowe, konfigurowalne raporty, które umożliwiają łatwą nawigację przez inną osobę za pośrednictwem cyfrowego raportu.

Twoja niestandardowa treść trafia tutaj. Możesz dodać treść dla pojedynczego produktu

Customers reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

blank

Customers also bought

blankblank
Top !
EAN: 2000000000152
E3U

E3:U - Lic. na oprogramowanie

24 854,43 
E3:Universal - licencja na oprogramowanie KOMPLEKSOWE CYFROWE
blankblank
Top !
EAN: 2000000003160
UFK3

UFK3 - Laptop z E3: Universal

38 423,73 
UNIWERSALNY ZESTAW POLOWY-UFKKOMPLEKSOWE CYFROWE PRZETWARZANIE DANYCHE3

Search for products

Back to Top