Paraben Kalendarz zdarzeń

Kryminalistyka cyfrowa jest rozwijającą się dziedziną i może być wykorzystywana do znajdowania dowodów na komputerach, telefonach komórkowych i prawie każdym urządzeniu elektronicznym. W Paraben oferujemy mobilne szkolenia kryminalistyczne i programy szkoleniowe z zakresu kryminalistyki cyfrowej dla studentów i osób prywatnych. Zapewniamy również różnorodne kursy od poziomu podstawowego do bardziej zaawansowanego. Każdy kurs jest zaprojektowany wokół wykładów, laboratoriów i testów, aby otrzymać certyfikat dołączony do kursu.

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Konferencja i szkolenie DFIR

1 sierpnia, 2023 @ 8:00 am - 4 sierpnia, 2023 @ 5:00 pm CEST

199USD

PFIC łączy najlepsze szkolenia z zakresu danych cyfrowych, obejmujące szeroki zakres tematów, od DFIR, OSINT, eDiscovery, oprogramowania ransomware, złośliwego oprogramowania i innych. Kiedy uczęszczasz do PFIC, masz gwarancję, że nauczysz się czegoś nowego.

PFIC jest wirtualny w 2023 r., A tylko nasi prelegenci zbierają się osobiście. Dołącz do nas online na wspaniałe zajęcia szkoleniowe w naszym nowym formacie.

Dostęp do treści zarówno na żywo, jak i po wydarzeniu do 31 grudnia 2023 r.

Jeśli nie brałeś udziału w Paraben Forensic Innovation Conference, powinieneś. Wydarzenie DFIR ma świetne rozmowy i wiele praktycznych ścieżek laboratoryjnych. Mimo że konferencja nazywa się Paraben, istnieje wiele innych firm kryminalistycznych. I możesz rozmawiać z wieloma prawdziwymi użytkownikami. W przeciwieństwie do innych konferencji, które kosztują tysiące, ta cyfrowa konferencja kryminalistyczna jest przystępna cenowo dla każdego budżetu. Ira Victor, główny analityk kryminalistyczny

 

Views: 3

Details

Start:
1 sierpnia, 2023 @ 8:00 am CEST
End:
4 sierpnia, 2023 @ 5:00 pm CEST
Cost:
199USD
Event Categories:
,
Event Tags:
Website:
https://paraben.com/shopping/PFIC-VIRTUAL-ENROLLMENT-p446491139

Organizer

PARABEN CORPORATION
Phone
+18017960944
Email
sales@paraben.com
View Organizer Website

Studenci, którzy chcą wejść do kryminalistyki cyfrowej, mają specjalną opcję studencką dostępną z Paraben.

Czym jest program dla studentów?

  • Program daje 6-miesięczną w pełni funkcjonalną licencję na E3:U pakiet oprogramowania.
  • Dostęp do dwóch certyfikatów na poziomie Operatora. Skoncentrowany jest jeden certyfikat do kryminalistyki mobilnej, a druga to kryminalistyki komputerowej.
  • Dostęp do zespołu Paraben, który pomoże Ci przejść przez ten proces. Bilety online na pytania i czat na żywo.
  • „Wierzymy, że studenci muszą mieć takie same zasoby i możliwości, jak profesjonaliści, i chcieliśmy stworzyć program, który na to pozwoli, a także pozwoli im uzyskać te zasoby, gdy mają budżet studencki”.

    Amber Schroader, prezes Paraben Corporation

0

Search for products

Back to Top