Wraz ze wzrostem liczby dowodów bezprzewodowych jako głównego źródła danych rośnie potrzeba ochrony dowodów przed zanieczyszczeniem sygnału. Projekty technologii Faraday firmy Paraben są zaufane na całym świecie, aby móc blokować sygnał na różnych urządzeniach. Od telefonów komórkowych po drony mamy dla Ciebie opcję ochrony. Wraz ze wzrostem liczby dowodów bezprzewodowych jako głównego źródła danych rośnie potrzeba ochrony dowodów przed zanieczyszczeniem sygnału. Projekty technologii Faraday firmy Paraben są zaufane na całym świecie, aby móc blokować sygnał na różnych urządzeniach. Od telefonów komórkowych po drony mamy dla Ciebie opcję ochrony.
blank

Czym jest Faraday Protection?
Technologia Faraday to każda technologia zaprojektowana do blokowania sygnałów bezprzewodowych z przedmiotu. Są one wykorzystywane w kryminalistyce cyfrowej w celu ochrony urządzeń bezprzewodowych, które są uważane za dowód z otrzymywania sygnałów, które mogą zmienić dane w urządzeniu, a nawet zniszczyć wszystkie dane.
Co sprawia, że StrongHold jest inny?
Torby StrongHold firmy Paraben wykorzystują opatentowany (patent USA nr 7,601,921) projekt blokowania sygnałów bezprzewodowych z wież komórkowych, sieci bezprzewodowych i innych źródeł sygnału, które zagrażają Twoim dowodom cyfrowym. Specjalny materiał o wielu splotach zastosowany w torbie Wireless StrongHold Bag jest wykonany z wielu metali, które zapewniają optymalną ochronę przed blokowaniem. Inne produkty StrongHold firmy Paraben kierują się tymi samymi zasadami, co wielowarstwowe zabezpieczenia.

blank
blank

Często Zadawane Pytania

Dowiedz się, jak potężne jest doświadczenie Paraben’a…

Obserwuj ich w akcji

Nasze samouczki łatwe w użyciu, YouTube

Torby StrongHold firmy Paraben
Kupisz w różnych rozmiarach od 76 do 376 zł (+VAT).

sklep paraben << tu kupisz

Namiot StrongHold firmy Paraben
Namiot i związane z nim akcesoria, cena 3025 zł (+VAT).

sklep paraben << tu kupisz

Views: 111

0

Search for products

Back to Top